Policjanci ze Swarzędza udaremnili trzech młodych ludzi, odpowiedzialnych za brutalny atak na 14-letniego chłopca. Do tego paskudnego incydentu doszło w ostatnią sobotę. Trzej sprawcy, którzy przyznali się do swoich zbrodniczych czynów, zostaną teraz pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem dla nieletnich.

Informacje o tym zdarzeniu zostały podane przez Radio Poznań. Sierżant sztabowy Łukasz Paterski z wielkopolskiej komendy policji udzielił wywiadu dla dziennikarzy, w którym przedstawił szczegółowe informacje o postępowaniu w tej sprawie. Według jego relacji, funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby powiązane z tym przerażającym atakiem.

Jak tłumaczy Paterski, policjanci ze Swarzędza przeprowadzili skuteczną operację zatrzymania trzech osób, które okrutnie zaatakowały 14-letniego chłopca. Ten straszliwy incydent miał miejsce w pobliżu jeziora swarzędzkiego około godziny 17:00 w ostatnią sobotę, to jest 2 marca.

Paterski dodatkowo zaznaczył, że sprawcami byli trzej nieletni, w wieku 14 i 15 lat. Wszyscy trzej bez wahania przyznali się do winy za ten straszny atak. Teraz czeka ich konfrontacja z wymiarem sprawiedliwości, ponieważ będą musieli stanąć przed sądem dla nieletnich.