Linia lotnicza Ryanair niedawno udostępniła informacje o swoich planach na nadchodzący sezon letni związane z portem lotniczym Ławica w Poznaniu. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami, firma planuje rozbudowę swojej działalności w tym miejscu, co wiąże się z rozmieszczeniem dodatkowego samolotu na poznańskim lotnisku.

W ramach rozbudowy swojej oferty, Ryanair planuje wprowadzenie aż sześciu nowych tras lotniczych dla pasażerów korzystających z poznańskiej Ławicy. Wśród nich pięć zostało już wcześniej ogłoszonych. Są to połączenia do Pragi, Kopenhagi, Salonik, Palermo i Dubrownika. Większość z nich ma wejść do oferty na przełomie marca i kwietnia, natomiast połączenie do Palermo zostanie uruchomione nieco później, czyli w czerwcu.

Jednak to nie koniec nowości. Szósta trasa, która będzie dostępna dla pasażerów korzystających z usług Ryanair, to połączenie z Malagą w Hiszpanii. Jest to zupełnie nowa propozycja wśród dostępnych połączeń z Poznania.

Nie tylko planowane są nowe trasy, ale również zwiększy się liczba dostępnych połączeń na już funkcjonujących trasach. Już teraz wiadomo, że wśród nich znajdą się dodatkowe loty do Edynburga, Dublina i Londynu.