W okolicach Miasteczka Krajeńskiego na drodze krajowej nr 10 doszło do poważnej kolizji drogowej. Dwa samochody zderzyły się ze sobą, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu drogowym w kierunku Bydgoszczy.

Informacje przekazane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) potwierdzają, że miejsce zdarzenia miało miejsce około godziny 16.30. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, które podjęły działania mające na celu zarówno pomoc poszkodowanym, jak i usprawnienie ruchu na zablokowanej trasie.

Jako rezultat tego niefortunnego zdarzenia, jeden pas ruchu na tej często uczęszczanej trasie został całkowicie zablokowany. Zmusiło to odpowiednie służby do wprowadzenia ruchu wahadłowego, aby umożliwić kierowcom kontynuowanie ich podróży mimo zaistniałych utrudnień.

GDDKiA prognozuje, że przerwa w normalnym funkcjonowaniu ruchu drogowego na tej trasie może potrwać nawet do dwóch godzin. Kierowcy powinni zatem uzbroić się w cierpliwość i z góry przygotować się na możliwe opóźnienia.