Miniony wtorek przyniósł niebywałe powodzenie graczowi, który zdecydował się na grę w Euro Jackpot. Wyjątkowe szczęście spotkało go w kolekturze zlokalizowanej przy ulicy Matyi 2, co odpowiada lokalizacji centrum handlowego Avenida, znajdującego się w Poznaniu. Jego wygrana wyniosła niemalże 600 tysięcy złotych, co stanowi znaczące powiększenie jego majątku.

Niespodzianka była jednak jeszcze większa – okazało się bowiem, że to nie jedna, a dwie wygrane czwartego stopnia padły w tym miejscu. Każda z nich miała wartość bliską 300 tysięcy złotych, dzięki czemu suma zwycięskich losów zbliżyła się do wspomnianej liczby 600 tysięcy. Wśród wszystkich losowań przeprowadzanych tego dnia na terenie całego kraju, te dwa były najwyższe.

Kolejne losowanie Euro Jackpot planowane jest na najbliższy piątek i już teraz wiadomo, że pulę wygranych stanowić będzie gigantyczna kwota 260 milionów złotych. Z pewnością wielu graczy z niecierpliwością oczekuje tego dnia, mając nadzieję na powtórzenie sukcesu szczęśliwca z Poznania.