Na początku kwietnia, w spokojnym mieście Swarzędz, rozegrała się tragedia na drodze. Zdarzenie miało miejsce 3 kwietnia, nieco po godzinie 17:00. Doszło do niego na skrzyżowaniu ulic Cieszkowskiego i Cmentarnej, gdzie pojazd osobowy zderzył się z motocyklem. Wszelkich informacji na temat tego tragicznego incydentu poszukują teraz funkcjonariusze policji.

Zeznania policji mówią, że kierowca samochodu osobowego marki Mercedes podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, niespodziewanie zderzył się z nadjeżdżającym od przeciwnego kierunku motocyklem Yamaha. Niestety, kolizja była tak poważna, że motocyklista poniósł natychmiastową śmierć na miejscu – relacjonuje Łukasz Paterski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wypadku są dla policji nieocenione. Jeśli byłeś świadkiem tego zdarzenia, albo posiadasz jakiekolwiek istotne informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z policją. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 47 77 136 11 i pytając o osobę prowadzącą śledztwo, lub dzwoniąc na numer czynny przez całą dobę: 47 77 156 13.