Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) będzie dostępny dla gości również w sobotę, 23 grudnia. Jest to informacja na pewno ciesząca osoby, które jeszcze nie zaopatrzyły się w świąteczne prezenty czy ozdoby albo chciałyby pozwolić sobie na odrobinę relaksu przy kubku grzanego wina. Jak podaje Miasto Poznań, stoiska z bogatą ofertą będą czekały na odwiedzających w godzinach od 11:00 do 21:00.

Tego samego dnia, entuzjaści aktywnego spędzania czasu będą mogli uczestniczyć w dyskotece na lodowisku umiejscowionym na MTP. Dodatkowo, taryfa za wejście na lodowisko zostanie obniżona w dniu zakończenia Jarmarku.

Co więcej, druga odsłona Jarmarku Bożonarodzeniowego, która odbędzie się na placu Wolności, będzie miała wyjątkowo długie trwanie – do 7 stycznia, co daje łącznie ponad 50 dni. Miasto Poznań podkreśla, że taka długość trwania tej tradycyjnej imprezy jest rekordowa w historii Poznania i jedna z najdłuższych na terenie całego kraju.

Warto zaznaczyć, że jedynym dniem, w którym Jarmark świąteczny na placu Wolności nie będzie dostępny dla odwiedzających, będzie Wigilia. W dniach 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia stoiska zostaną otwarte o godzinie 13:00.