Na ulicy o symbolicznej nazwie 28 Czerwca 1956 roku doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Informacje o tym zdarzeniu przekazał nam jeden z naszych Czytelników. Jak relacjonuje, około godziny 13:45 miało miejsce czołowe zderzenie samochodów. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyglądał tak, że kobieta prowadząca niebieski samochód, chcąc uniknąć kolizji z autem wyjeżdżającym z drogi przy szpitalu HCP, skręciła gwałtownie w lewo. Niestety, w efekcie tego manewru, doszło do uderzenia w kolejny samochód jadący z przeciwnego kierunku, który zatrzymał się, aby przepuścić pojazd wyjeżdżający z terenu szpitala.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej Policji, Maciej Święcichowski potwierdził nam, że funkcjonariusze są już na miejscu zdarzenia. – Ze wstępnych informacji wynika, że zaangażowane w zderzenie były trzy samochody. Na szczęście, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci cały czas pracują na miejscu – powiedział Święcichowski.

Z uwagi na to zdarzenie, w rejonie szpitala HCP, kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami. To miejsce jest obecnie intensywnie monitorowane przez policję.