W Poznaniu, na jednej z głównych ulic miasta, doszło do niefortunnego incydentu, w którym młody mężczyzna został uderzony przez tramwaj. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Głogowskiej, gdzie nastolatek po kolizji został przekazany pod opiekę medyczną i natychmiast odtransportowany do najbliższego szpitala. W celu wyjaśnienia szczegółów i przyczyn tego nieszczęśliwego wypadku, wszczęto dochodzenie.

Służby otrzymały zgłoszenie o tym niepokojącym incydencie w poniedziałek, dokładnie o godzinie 14.15. Natychmiast podjęto działania mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanemu i zabezpieczenie miejsca zdarzenia.

Kiedy zapytano przedstawiciela miejscowej policji, sierżanta sztabowego Łukasza Paterskiego, ten przekazał: „Incydent miał miejsce na ulicy Głogowskiej, przy Dworcu Zachodnim, gdzie młody chłopiec został potrącony przez nadjeżdżający tramwaj”. Nie omieszkał również dodać, że choć nastolatek otrzymał natychmiastową pomoc medyczną na miejscu zdarzenia i został przekazany do szpitala na dalsze badania, nie wydaje się, aby odniósł poważne obrażenia, opierając się na dostępnych informacjach.

Obecnie służby nadal pracują na miejscu zdarzenia, starają się wyjaśnić wszystkie szczegóły tego nieszczęśliwego incydentu. Dochodzenie w sprawie okoliczności wypadku jest kontynuowane.