Koncert zespołu Raz Dwa Trzy odbył się w Poznaniu dnia 13 lutego 2023 roku. Miało to miejsce w klubie Alligator. Zespół Raz, Dwa, Trzy zaczął swą działalność muzyczną w lutym 1990 roku, został założony przez studentów z Wyższej Szkoły Pedagogicznej, która mieści się w Zielonej Górze, do osób tych można zaliczyć przede wszystkim: Adama Nowaka, jak również Grzegorza Szwałka, oraz Jacka Olejarza. 

W zaledwie trzy miesiące po czasie, gdy powstał ten zespół, zdążył on zagrać 26. Studencki Festiwal Piosenki, który miał miejsce w Krakowie. Chodzi tutaj przede wszystkim o takie utwory jak: „Talerzyk”, jak również „Wchodzi”, oraz „Rzeka”.

Zespół „Raz Dwa Trzy” – interesujące wydarzenie

Zespół ten dokładnie w lutym 1991 roku w studiu zarejestrował swe kompozycje, które odnosiły się do debiutanckiego wydawnictwa. Chodzi tutaj oczywiście o płytę, której tytułem był „Jestem Polakiem”, płyta ta ukazała się również tego samego roku. Natomiast już w roku 1992 zespołowi temu udało się wystąpić na dużym Festiwalu Muzyków Rockowych, który odbył się w samym Jarocinie. Koncert ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród publiczności.

Należy również dodać, że tego samego roku za pomocą dofinansowania władz Zielonej Góry w miejscu studia Arlekin został przez grupę nagrany kolejny album. Tym razem cała płyta została zatytułowana, jako „To ja”.  Ważną informacją jest przede wszystkim to, iż płyta została w pełni zrealizowana przez  Marka Nowaka, a więc nikogo innego, jak ówczesnego członka zespołu (Marek Nowak grał na keyboardzie).

Sama płyta została wydana w 1992 roku. Natomiast w 1994 roku grupa zdecydowała się wydać z kolei trzeci album, który był studyjny i nosił nazwę „Cztery”.  Natomiast w 1996 roku został udostępniony opinii publicznej czwarty album, który nazywał się „Sufit”. Każdy z tych albumów cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Z kolei następny album nosił nazwę „Trudno nie wierzyć w nic” . Album ten wydany był dopiero 31 marca 2003 roku. Z kolei 24 września 2007 roku został przedstawiony album, który nosił nazwę „Młynarski”. Oczywiście na całym wydawnictwie, który został zarejestrowany 10 czerwca 2007 roku, gdy odbywał się koncert zaprezentowany w Studiu  Koncertowym w Radiowej Trójce zaprezentował przede wszystkim interpretacje piosenek Wojciecha Młynarskiego.