Szczęśliwa passa kontynuuje swoją drogę przez Wielkopolskę, przynosząc hojne wygrane dwóm lokalnym graczom Lotto. Złotów i Odolanów to miasta, które 4 grudnia bieżącego roku mogły świętować spore wygrane uzyskane przez swoich mieszkańców.

Pierwszym miejscem, gdzie Fortuna roztoczyła swoje skrzydła, był Złotów. To właśnie tutaj, w punkcie sprzedaży przy ulicy Bohaterów Westerplatte, sprzedano zdrapkę „Szczęśliwe linie”. Kosztująca zaledwie 3 złote zdrapka okazała się być złotym biletem dla jej nabywcy, przynosząc mu główną nagrodę wynoszącą aż 36 tysięcy złotych.

W tym samym dniu, szczęście uśmiechnęło się również do gracza z Odolanowa. Tamtejszy fan Mini Lotto trafił „piątkę”, co pozwoliło mu wzbogacić się o imponującą sumę prawie 79 tysięcy złotych. Pech chciał jednak, że ten sam zestaw liczb został również wylosowany przez trzech innych graczy. To sprawiło, że kwota głównej wygranej musiała zostać równo podzielona między czterech szczęśliwców, z czego każdy otrzymał około 79 tysięcy złotych.