Szokujący wypadek miał miejsce na zachodnim odcinku obwodnicy miasta Poznań. Konkretnie, doszło do niego pomiędzy dwoma kluczowymi punktami, a mianowicie węzłem Poznań Dąbrówka oraz Poznań Ławica. Według wstępnych raportów, ofiarą jest jeden z pracowników służby drogowej.

Dyżurny strażaków z Wielkopolski podaje, że o godzinie 10:45 dostali wezwanie na trasę S11. Tam znaleziono mężczyznę leżącego na pasie rozdziału. W momencie odnalezienia był on nieprzytomny. Natychmiast wezwano na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dyżurny dodaje również, że ruch drogowy na trasie w kierunku Piły jest całkowicie zablokowany. Pierwsze ustalenia sugerują, że poszkodowany może być jednym z pracowników obsługujących tę konkretną trasę.

Z kolei informacje ze strony Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wskazują, że w tragicznym incydencie brały udział ciężarówka oraz auto służb drogowych. Według tych doniesień, ciężarówka uderzyła w samochód służby drogowej. W wyniku tej kolizji jedna osoba została poważnie ranna, a na miejsce wezwano śmigłowiec.

Wciąż oczekujemy na oficjalne informacje ze strony policji dotyczące tego tragicznego wydarzenia.